Sigorta

vdf Sigorta Hizmetleri, geniş deneyimi ve müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek karşılanması için geliştirilen özel ürün yelpazesi ile, 2015 yılında da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmiştir.

Toplam 11 sigorta şirketinin acentesi olarak faaliyet gösteren vdf Sigorta Hizmetleri, markalı kasko, trafik, uzatılmış garanti ve kredi koruma sigortaları gibi birçok branşta bireysel ve grup müşterilerine hizmet vermektedir.

VW grup markalarının Yetkili Satıcıları bünyesinde faaliyet gösteren Vdf Sigorta, 2015 yılında bayilerdeki şube sayısını 2014 yılına göre 6 adet daha artırarak 50 şubeye ulaşmıştır.

vdf Sigorta Hizmetleri, Volkswagen Kasko ile başlayan ve SEAT, Škoda, Audi, DOD ve Scania Kasko ile devam eden markalı kasko ürünleriyle, markalara özel teminatlar sunarak sektöründe fark yaratmaktadır.

Toplam net prim üretimi ve yaşayan poliçe adedi bakımından 2015 yılında da en büyük acente unvanını koruyan vdf Sigorta, 2014 yılına göre toplam net prim üretimini %28 oranında artırarak 208 milyon TL’den 266 milyon TL’ye yükseltmiştir. vdf Sigorta, 2015’te poliçe adedi de 268.000 poliçeye ulaşmıştır.